Bayilik

Okul Öncesi İngilizce’nin Eğitim Programı olan Moomin Language School’un bayisi olmak isterseniz, kişi özgeçmişinizi, firma bilgilerinizi ve bayilik yapmak istediğiniz bölgeyi info@okuloncesiingilizce.com adresine gönderin lütfen. Konuyla ilgili en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Moomin Language School, haftanın her günü, yeni ve yüksek kaliteli dijital içerik sunan, anaokulları ve ilkokullar için yabancı dil eğitim sistemidir.

%100 güvenli

İçeriğimiz, dünyaca ünlü Finlandiya eğitiminin ilkelerine dayanmaktadır ve yabancı dil eğitim profesyonelleri ve erken yaş öğrenme uzmanları tarafından bizim için özel olarak tasarlanmıştır. Üçüncü taraf içerikler veya reklamlar kesinlikle bulunmaz; programın tamamı, her eğitim günü ve her bir parçası Moomin Language School’un kendi içeriğidir ve bu sistemin ruhunu yansıtmaktadır; çocuklarınız ve onların gelişimi için %100 güvenlidir!

Peki, sistem gerçekten anlatıldığı gibi çalışıyor mu?

Evet, kesinlikle evet! Öğretim metodumuzun temelinde sayısız araştırma ve bilgi birikimi yatmaktadır. Bu konudaki detaylı bilgi ve açıklama için, sistemin kapsamlı bir şekilde açıklandığı Metot sayfamıza bakabilirsiniz. Ya da, aşağıdaki videoyu seyrederek direkt kaynağından dinleyebilirsiniz.

Neden Moomin Language School?

Size Çok Yakınız

Çocuklar için İngilizcenin en etkili ve eğlenceli yolu olan Moomin Language School hakkında bilgi almak için bize ulaşın.